Ndërlidhjet

Çfarë mendojnë për normalizimin qytetarët në Prishtinë dhe Beograd?


Çfarë mendojnë për normalizimin qytetarët në Prishtinë dhe Beograd?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Qytetarët në Prishtinë dhe Beograd, të anketuar nga Radio Evropa e Lirë, thonë se Kosova dhe Serbia do të duhej të normalizonin raportet. Por, ata kanë mendime të ndryshme se çfarë do të sillte normalizimi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG