Ndërlidhjet

“Nuk e shijova fëmijërinë shkaku i bullizmit”


“Nuk e shijova fëmijërinë shkaku i bullizmit”
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:24:09 0:00

Në episodin e ri të podkastit Të flasim, diskutojmë për bullizmin. Labinot Azemi tregon se si ka qenë i bullizuar gjithë jetën dhe si e mori guximin që të flasë publikisht për këtë gjë. Psikologia Shkurtë Bajgora tregon se çka duhet të kenë parasysh viktimat e këtyre ngacmimeve.

XS
SM
MD
LG