Ndërlidhjet

Orët e para të izolimit në Prishtinë


Orët e para të izolimit në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Në Prishtinë dhe tri komuna të tjera të Kosovës janë rikthyer masat e kufizimit të lëvizjes nga ora 21:00 deri në orën 5:00. Ky vendim ka ardhur pas shtimit të numrit të viktimave dhe të të infektuarve me koronavirus. Vetëm në tri ditët e fundit, 21 persona kanë humbur jetën nga COVID-19, sëmundja që e shkakton koronavirusi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG