Ndërlidhjet

(Pa)barazia gjinore


(Pa)barazia gjinore
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:09 0:00

Pabarazia gjinore ende është e shprehur në Kosovë si dhe patriarkalizmi në familje reflektohet edhe në shoqëri, thonë të rinjtë për Radion Evropa e Lirë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG