Ndërlidhjet

Lufta kundër COVID-19 në Spitalin e Gjilanit


Lufta kundër COVID-19 në Spitalin e Gjilanit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Shumica e pacientëve me COVID-19 të hospitalizuar në Spitalin e Gjilanit janë të pavaksinuar. Mjekët thonë se ata kanë treguar simptoma të rënda të sëmundjes dhe disa prej tyre kanë përfunduar me vdekje. Brenda në spital qëndrojnë edhe shumë familjarë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG