Ndërlidhjet

Pse kaq shumë pakënaqësi në sistemin e arsimit?


Pse kaq shumë pakënaqësi në sistemin e arsimit?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:23:15 0:00

Nëse ju pyes se me çfarë note do ta vlerësonit cilësinë e arsimit në Kosovë, si do të përgjigjeshit? A e keni menduar se ku e kanë zanafillën pakënaqësitë për arsimin që i dëgjojmë shumë shpesh? Në këtë episod të podkastit, Të flasim, mund të mësoni se çfarë po i mungon sistemit të arsimit në Kosovë dhe a janë problemet aktuale të zgjidhshme.

XS
SM
MD
LG