Ndërlidhjet

Palmer: Palët të kthehen në tavolinën e bisedimeve


Palmer: Palët të kthehen në tavolinën e bisedimeve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Tani jam i fokusuar që të dy palët (Kosovën dhe Serbinë) t’i kthej në tavolinë, t’i kthej në negociata, t’i kthej te puna serioze dhe e vështirë për të folur për këto çështje për të identifikuar kompromiset dhe për të lëvizur procesin përpara.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG