Ndërlidhjet

Parakalimi i forcave të sigurisë shoqëron Festën e Pavarësisë


Parakalimi i forcave të sigurisë shoqëron Festën e Pavarësisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Qytetarë të Kosovës u mblodhën të enjten në qendër të Prishtinës për të parë parakalimin e Forcave të Sigurisë së Kosovës dhe të Policisë së Kosovës. Parada u organizua për të shënuar përvjetorin e 14-të të pavarësisë së Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG