Ndërlidhjet

Pasuria që Millan Radoiçiqi zotëronte në Serbi


Pasuria që Millan Radoiçiqi zotëronte në Serbi
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Pesë kompani, ambiente biznesi, një hotel në qendrën e skijimit në Kopaonik dhe një vilë luksoze në Beograd, ishin në bashkëpronësi të politikanit dhe biznesmenit serb të Kosovës, Millan Radoiçiq, i cili mori përgjegjësinë për organizimin e sulmit të armatosur në Banjskë të Zveçanit më 24 shtator. (Përgatitën: Shkelqim Hysenaj dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG