Ndërlidhjet

“15 orë në ditë në TikTok”: Përfitimet dhe rreziqet


“15 orë në ditë në TikTok”: Përfitimet dhe rreziqet
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:23:41 0:00

Në këtë episod të podkastit Të flasim, bisedojmë me Suita Gorqin, 21-vjeçaren, e cila i kalon deri në 15 orë në ditë në TikTok. Përmbajtja në këtë platformë i është kthyer tashmë në punë. Me psikologen, Irma Sadikoviq, diskutojmë për rreziqet e trendeve që përhapen në TikTok - ngasja e makinës në deri 300 kilometra në orë, ngufatja e vetes deri në alivanosje dhe përzierjet e ilaçeve dhe alkoolit.

XS
SM
MD
LG