Ndërlidhjet

Kosova përkujton viktimat e 11 shtatorit në SHBA


Kosova përkujton viktimat e 11 shtatorit në SHBA
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Në Prishtinë janë kujtuar viktimat e sulmeve terroriste që ndodhen në vitin 2001 në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. SHBA-ja mbetet aleatja më e madhe e Kosovës dhe këto sulme kujtohen çdo vit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG