Ndërlidhjet

Policia përleshet me protestuesit në Zveçan


Policia përleshet me protestuesit në Zveçan
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:48 0:00

Policia e Kosovës hodhi gaz lotsjellës dhe shok-bomba për të shpërndarë një grup qytetarësh që u mblodh në Zveçan - komunë e banuar me shumicë serbe - në përpjekje për të penguar kryetarin e sapozgjedhur shqiptar për të hyrë në zyrën e tij.

XS
SM
MD
LG