Ndërlidhjet

Polexit-i nuk është krejt jashtë lojës


Polexit-i nuk është krejt jashtë lojës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:36 0:00

Debati i 19 tetorit në Parlamentin Evropian mund të ketë bërë shumëkë të pyetet nëse i ashtuquajturi Polexit ka perspektivë reale. Polonia dhe Bashkimi Evropian janë përfshirë keq në një zënkë politike dhe ligjore. Rrugëdalja nuk është e qartë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG