Ndërlidhjet

Përurimi i objektit të ri të Ambasadës Amerikane në Prishtinë


Përurimi i objektit të ri të Ambasadës Amerikane në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:08 0:00

Në Prishtinë është bërë përurimi i objektit të ri të Ambasadës së Shteteve të Bashkuara. Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, tha se objekti i ri është manifestim fizik i një partneriteti të qëndrueshëm ndërmjet Shteteve të Bashkuara dhe Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG