Ndërlidhjet

Lufta do të përfundojë kur...


Lufta do të përfundojë kur...
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:11:00 0:00

Saktësisht një vit qëkurse presidenti rus, Vladimir Putin, ka nisur kërdinë në Ukrainë. Mijëra civilë dhe ushtarë të vrarë, miliona të zhvendosur, fshatra dhe qytete të rrafshuara me tokë. Shumë prej nesh pyesin: deri kur?

XS
SM
MD
LG