Ndërlidhjet

Reeker: Nëse s'ka marrëveshje, nuk lëvizni përpara


Reeker: Nëse s'ka marrëveshje, nuk lëvizni përpara
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:17:41 0:00

“Nëse nuk ka marrëveshje, nuk lëvizni përpara”, thotë ndër të tjera, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë ushtruesi i detyrës së ndihmës-sekretarit amerikan të Shtetit për çështje të Evropës dhe Euroazisë, Philip Reeker, duke folur për dialogun Kosovë-Serbi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG