Ndërlidhjet

Plaku boshnjak që pastron xhaminë e Lipjanit


Plaku boshnjak që pastron xhaminë e Lipjanit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Rizvan Duplak ka disa muaj që pastron xhaminë e Lipjanit dhe qytetarët që falen në këtë xhami ia kanë siguruar një pagë. 75-vjeçari që është i nacionalitetit boshnjak, para 10 vjetësh, ka ardhur të jetojë në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG