Ndërlidhjet

“Nuk ka jetë të përmbushur pa sport”


“Nuk ka jetë të përmbushur pa sport”
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:15:36 0:00

Në edicionin e parë të podcastit, Të flasim, e kemi ftuar Hana Xhemajlin. Ajo është hulumtuese për politika shëndetësore dhe merret me sporte të ndryshme. Përgjatë bisedës, ajo tregon për rëndësinë e dedikimit të të paktën një ore në ditë për trupin dhe shëndetin tonë. Qoftë përmes ecjes, vallëzimit, notit, ngjitjes në mal apo ndonjë sporti tjetër, e rëndësishme është të lëvizni!

XS
SM
MD
LG