Ndërlidhjet

Zyrtarët policorë që u ndaluan nga autoritetet


Zyrtarët policorë që u ndaluan nga autoritetet
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

Prokuroria e Speciale e Kosovës ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, se nga aksioni i policisë në disa lokalitete, kryesisht në veri të Kosovës janë ndaluar 19 zyrtarë policorë dhe 10 qytetarë të cilët i kanë penguar autoritetet e rendit në realizimin e aksionit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG