Ndërlidhjet

Aksioni i Policisë së Kosovës në veri


Aksioni i Policisë së Kosovës në veri
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:41 0:00

Policia e Kosovës po zhvillon një operacion në veri dhe jug të Mitrovicës, i cili, deri më tash, ka rezultuar me ndalimin e disa zyrtarëve policorë dhe të disa qytetarëve. Aksioni, policor, sipas njoftimeve zyrtare, ka si qëllim luftimin e krimit dhe kontrabandës. Si rezultat, janë arrestuar disa persona të dyshuar, ndërkohë që një polic është plagosur nga të shtënat me armë zjarri dhe tre të tjerë janë lënduar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG