Ndërlidhjet

Policia shkatërron rreth 600 armë ilegale


Policia shkatërron rreth 600 armë ilegale
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:16 0:00

Policia e Kosovës ka shkatërruar rreth 600 armë të shkurtra dhe të gjata. Këto armë ishin konfiskuar gjatë aksioneve policore. Ky aktivitet u bë në kuadër të Strategjisë të Kosovës për Kontrollin e Armëve për Zvogëlimin e Rrezikut nga Armët e Zjarrit dhe Eksplozivët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG