Ndërlidhjet

Porosia e nënës që ka vajzën me Sindromin Down


Porosia e nënës që ka vajzën me Sindromin Down
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Melita Bytyçi Kelmendi është një grua e re nga Prishtina. Ajo është nënë e dy fëmijëve, Dëborës, e cila është në klasën e tretë, dhe Dimalit në klasën e parë. Në rrugëtimin e saj jetësor, Melita është sfiduar shpeshherë, pasi ajo lufton për trajtim të barabartë të Dëborës, e cila është me Down Syndrome.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG