Ndërlidhjet

Presion mbi Vuçiqin


Presion mbi Vuçiqin
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:00 0:00

Gjatë disa javëve të kaluara në Serbi, mijëra njerëz kanë dalë në rrugët e Beogradit dhe qyteteve të tjera për të protestuar kundër, siç thonë, tendencave autoritare të presidentit Aleksandar Vuçiq dhe kontrollit të rreptë mbi mediat. A janë protestat një moment kritik për Vuçiqin?

XS
SM
MD
LG