Ndërlidhjet

Prishtinasit i gëzohen lehtësimit të masave


Prishtinasit i gëzohen lehtësimit të masave
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në Kosovë ka nisur faza e dytë e lehtësimit të masave, të cilat u vendosën si pasojë e COVID-19 ku janë hapur shumë biznese si dhe linja të transportit. Po ashtu, edhe sportistët mund t’i fillojnë stërvitjet. Kjo fazë sipas Ministrisë së Shëndetësisë pritet të zgjasë deri më 1 qershor.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG