Ndërlidhjet

Prishtina në netët e koronavirusit


Prishtina në netët e koronavirusit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Patrulla të Policisë së Kosovës janë parë në rrugët e Prishtinës, në natën e parë pas vendimit të qeverisë për kufizimin e lëvizjes së qytetarëve dhe automjeteve. Vetëm pak vetura shihen teksa kalojnë në rrugët pothuajse të boshatisua të Prishtinës. Sipas vendimit të qeverisë, ndalimi i lëvizjes së qytetarëve dhe veturave bëhet në dy orare, nga ora 10:00 deri në orën 16:00 dhe më pas nga ora 20:00 deri në orën 05:00.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG