Ndërlidhjet

Tollovi dhe radhë të gjata për vaksinim


Tollovi dhe radhë të gjata për vaksinim
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Radhë të gjata janë krijuar jashtë sallës sportive “1 Tetori” në Prishtinë, ku personat mbi moshën 65-vjeçare, po presin për t’u vaksinuar. Përveç Prishtinës, në këtë qendër do të vaksinohen edhe banorët e pesë komunave të tjera.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG