Ndërlidhjet

Pritjet e qytetarëve për Qeverinë Kurti


Pritjet e qytetarëve për Qeverinë Kurti
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Në ditën e parë të punës të qeverisë së re, pritjet e qytetarëve kosovarë janë të mëdha. Ata thonë se presin nga kjo qeveri zhvillim ekonomik dhe punësim.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG