Ndërlidhjet

Më mirë t’ua ulni zërin kufjeve


Më mirë t’ua ulni zërin kufjeve
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:17:28 0:00

Në këtë episod të podkastit Të flasim, diskutojmë pse rreth 1 miliard të rinj në botë rrezikojnë të humbin dëgjimin dhe rolin e kufjeve në këtë problem.

XS
SM
MD
LG