Ndërlidhjet

Protesta në Mitrovicën veriore


Protesta në Mitrovicën veriore
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

Qindra qytetarë serbë u mblodhën në Mitrovicë veriore për të protestuar ndaj aksionit të Policisë së Kosovës që u zhvillua të martën, ku u arrestuan 19 zyrtarë të Policisë dhe disa qytetarë që dyshohen se kishin bashkëpunuar në vepra kriminale dhe kontrabandë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG