Ndërlidhjet

Me protesta kundër pushtimit të Ukrainës


Me protesta kundër pushtimit të Ukrainës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Qytetarët e disa shteteve të Ballkanit Perëndimor, përmes protestave, kundërshtuan pushtimin e Ukrainës nga Rusia, që nisi mëngjesin e 24 shkurtit. Ata u solidarizuan me popullin e Ukrainës dhe bënë thirrje për ndalimin e luftimeve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG