Ndërlidhjet

Lufta kundër "vdekjes" së Hong Kongut


Lufta kundër "vdekjes" së Hong Kongut
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:31 0:00

Protestat antiqeveritare kanë përfshrië Hong Kongun tash e sa muaj dhe situata nuk tregon shenja të qetësimit. A do ta humbasin durimin udhëheqësit në Pekin?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG