Ndërlidhjet

Punëtorët protestojnë për 1 Maj në Prishtinë


Punëtorët protestojnë për 1 Maj në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në Prishtinë, Sindikatat e Punëtorëve kanë organizuar një protestë në Ditën Ndërkombëtare të Punëtorëve. Ata kërkuan kushte më të mira në vendin e punës, rritjen e pagës minimale dhe sigurime shëndetësore për punëtorët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG