Ndërlidhjet

“Duam liberalizim e jo izolim”


“Duam liberalizim e jo izolim”
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

Kuvendi i Kosovës ka shtyrë përsëri për të mërkurën ratifikimin e Marrëveshjes së demarkacionit në mes të Kosovës dhe Malit të Zi. Para Kuvendit është mbajtur një protestë me moton “Duam liberalizim e jo izolim”. Ndërkohë, qindra qytetarë presin çdo ditë në ambasadat e huaja për të marrë vizat Schengen.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG