Ndërlidhjet

“Boll Mo!”


“Boll Mo!”
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Të martën, më 24 gusht, në Ferizaj u protestua pas vrasjes së një 18-vjeçareje. M.O. dyshohet se u privua nga jeta nga partneri i saj, i cili është arrestuar nga Policia e Kosovës. Protestuesit kanë kërkuar drejtësi për viktimën dhe kanë kërkuar nga institucionet që të mbrojnë gratë dhe vajzat.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG