Ndërlidhjet

Pse kaq shumë lodhje kronike?


Pse kaq shumë lodhje kronike?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:17:04 0:00

A po përballeni me lodhje emocionale? A po ju duket që keni zbrazëti brenda vetes? Ndoshta e keni humbur edhe kënaqësinë në aktivitetet që dikur i donit? Nëse po, ndoshta po përballeni me lodhje kronike. Psikologia Fiona Muhaxheri na tregon pse dikush përballet me këtë gjendje dhe si mund të menaxhohet.

XS
SM
MD
LG