Ndërlidhjet

Si do të duken pushimet verore këtë vit?


Si do të duken pushimet verore këtë vit?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:21 0:00

Është gati verë dhe askush nuk e di se ku dhe kur mund të shkojë në pushime. Pandemia e koronavirusit e ka futur në kaos sektorin e turizmit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG