Ndërlidhjet

Problemi i pazgjidhur me qentë endacakë


Problemi i pazgjidhur me qentë endacakë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Qentë endacakë vazhdojnë të jenë një ndër problemet e përhershme, me të cilat përballet Prishtina, por edhe qytetet e tjera në Kosovë. Autoritetet qendrore dhe lokale kanë shpenzuar miliona euro për këtë problem, por ende çështja e trajtimit të qenve endacakë nuk është zgjidhur.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG