Ndërlidhjet

Kuvendi voton Qeverinë Kurti


Kuvendi voton Qeverinë Kurti
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Me 67 vota për dhe 30 kundër, më 22 mars u zgjodh qeveria e re e udhëhequr nga Albin Kurti. Ekzekutivi i ri ka 15 minsitri dhe tre zëvendëskryeministra.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG