Ndërlidhjet

Ramazani në një familje nga Theranda


Ramazani në një familje nga Theranda
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Shasivar Kabashi nga Theranda agjëron së bashku me dy prindërit e tij më shumë se 10 vite. Iftaret dhe syfyret i presin së bashku dhe Shasivari thotë se ndjehet shumë mirë në ambientin e ngrohtë familjar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG