Ndërlidhjet

Reagimi i rusëve kur atyre iu shfaqën fotografi nga Ukraina


Reagimi i rusëve kur atyre iu shfaqën fotografi nga Ukraina
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Shumë rusë po ekspozohen çdo ditë ndaj propagandës nga Kremlini, e cila fsheh shkatërrimin e tmerrshëm dhe vrasjet e njerëzve si rezultat i pushtimit të Ukrainës nga shteti i tyre, Rusia. Si reaguan rusët e zakonshëm, në Perm dhe në Vladivostok, kur gazetarët e Current Time, projekt i Radios Evropa e Lirë, iu shfaqën atyre disa fotografi?

XS
SM
MD
LG