Ndërlidhjet

Reciprociteti detyron shoferët nga Serbia t’i heqin targat


Reciprociteti detyron shoferët nga Serbia t’i heqin targat
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Duke filluar nga e hëna, 20 shtator, të gjithë shoferët nga Serbia që hyjnë në Kosovë, duhet ta heqin ose ta fshehin çdo regjistrim dhe të vendosin një regjistrim të përkohshëm prej letre që vlen dy muaj dhe kushton pesë euro.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG