Ndërlidhjet

Reduktimet e rrymës: “Tmerr”, “marre”, “atraksion turistik”...


Reduktimet e rrymës: “Tmerr”, “marre”, “atraksion turistik”...
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Tash e sa ditë, qytetarët e Kosovës po përballen me reduktime të rrymës. Autoritetet kanë thënë se çmimet në berzën ndërkombëtare dhe kapacitetet e kufizuara vendore janë arsye. Qytetarët thonë se reduktimet po ua vështirësojnë jetën. Disa madje janë dorëzuar ndaj situatës dhe tani po bëjnë shaka.

XS
SM
MD
LG