Ndërlidhjet

Çfarë e ndryshoi qasjen e Evropës ndaj refugjatëve?


Çfarë e ndryshoi qasjen e Evropës ndaj refugjatëve?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:11:24 0:00

Evropa ka hapur kufijtë e saj për eksodin më të madh të refugjatëve në kontinent që nga viti 1945. Bashkimi Evropian dhe vendet anëtare kanë treguar mbështetje masive. Çfarë e ka ndryshuar qasjen e Evropës dhe a është kontinenti gati ta përballojë krizën?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG