Ndërlidhjet

A mund të bjerë Putin?


A mund të bjerë Putin?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:11:04 0:00

Lufta në Ukrainë ka zbehur pritjet e supozuara të Moskës për fitore të shpejtë. Për më tepër, forcat ukrainase kanë rikthyer kontrollin mbi disa territore. Në mesin e zyrtarëve rusë ka shenja të pakënaqësisë me elitën e tyre politike dhe ushtarake. Çfarë do të thotë kjo për Vladimir Putinin?

XS
SM
MD
LG