Ndërlidhjet

Shndërrimi i mbetjeve të qelqit në produkte fitimprurëse


Shndërrimi i mbetjeve të qelqit në produkte fitimprurëse
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Dukagjin Berisha nga Gjakova ka nisur një biznes të vogël para dy vjetësh. Ai riciklon qelqin duke e shndërruar në produkte të ndryshme përfshirë kubëza, pllaka trotuaresh dhe tavolina. Këtë ide thotë se e nisi nga dashuria për mjedisin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG