Ndërlidhjet

Rihapen shitoret në veri


Rihapen shitoret në veri
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Pas mbylljes për dy ditë të shitoreve dhe lokaleve të tjera afariste, në veriun e Kosovës, të mërkurën u rihapën ato. Megjithatë, qytetarët ankohen se ka mungesë të furnizimit me produktet esenciale.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG