Ndërlidhjet

Rrëzimi i helikopterit: Gjenden trupat e presidentit dhe ministrit iranian


Rrëzimi i helikopterit: Gjenden trupat e presidentit dhe ministrit iranian
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Pas shumë orësh kërkimi dhe në mot të lig, ekipet e shpëtimit në Iran kanë gjetur trupat e presidentit iranian, Ebrahim Raisi, ministrit të Jashtëm, Hossein Amir-Abdollahian, dhe disa personave të tjerë që vdiqën nga rrëzimi i helikopterit, që raportohet se ndodhi si pasojë e motit të lig.

XS
SM
MD
LG