Ndërlidhjet

Rritet interesimi i të rinjve për t’u vaksinuar


Rritet interesimi i të rinjve për t’u vaksinuar
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00

Shumë të rinj nga qyteti i Gjilanit janë drejtuar në qendrën e vaksinimit. Radio Evropa e Lirë ka vizituar qendrën e vaksinimit në këtë qytet dhe të rinjtë thonë se po vaksinohen për të mbrojtur familjen dhe veten nga koronavirusi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG