Ndërlidhjet

Rroba për të varfrit


Rroba për të varfrit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:18 0:00

Për nder të Ditës Ndërkombëtare të Solidaritetit dhe Humanizmit, studentë dhe qytetarë kanë vendosur rroba në pemët e Sheshit Nënë Tereza në Prishtinë, për ata që kanë nevojë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG