Ndërlidhjet

Rrugëtimi i 110 kosovarëve nga Siria në Kosovë


Rrugëtimi i 110 kosovarëve nga Siria në Kosovë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:39 0:00

Në orët e vona të së premtes, 110 kosovarë janë kthyer në Kosovë nga Siria . Katër të kthyer janë luftëtarë, 32 gra dhe 74 fëmijë, ndërkohë që sipas institucioneve të Kosovës edhe 87 kosovarë vazhdojnë të mbesin në Siri.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG